הזמנה לרעיונות לקבוצות עבודה

שלום למשתתפי האקתון בן יהודה!

מרגע זה אתם מוזמנים להעלות רעיונות לקבוצות עבודה  – אין זו חובה, שכן תוכלו להצטרף לקבוצות עבודה שיזמו אחרים; רעיונות בוודאי לא יחסרו. אבל אם יש לכם רעיון, ותהיו מוכנים להוביל קבוצה שתוקדש למימושו במהלך ההאקתון, לחצו על ה+ בסרגל העליון והציגו אותו בפוסט קצר, אך לא קצר מדי. (haifa2014.thatcamp.org/propose/)
תוצרי העבודה יכולים להיות הצעת מחקר משותפת, מסמך עמדה תאורטי, מהדורה מועשרת של אחד או יותר מן הטקסטים, 'כלי' או אפיון ראשוני של כלי לפיתוח (לדוגמה: בניית פלטפורמה להערה על שגיאות ושינויי נוסח בטקסטים של פרויקט בן יהודה, יצירת ממשק משתמש שכולל מידע והפניות למידע ביבליוגרפי וביוגרפי, יצירת מנוע חיפוש 'חכם' לטקסטים או ניתוח טקסט של הקורפוס, תיוג ידני או יצירת מאתר אוטומטי של תאריכים עבריים הממיר אותם לתאריכים לועזיים וממקם אותם על ציר זמן, זיהוי שמות מקומות ומיפויים, זיהוי או תיוג ידני של ציטוטים וקישורם לטקסטים מקוריים, ועוד). התנאי היחיד הוא שהעבודה במהלך שני ימי ההאקתון תחול על הטקסטים של פרויקט בן יהודה (גם אם התוצר פותח אפשרויות להחלה על טקסטים ותחומים אחרים בהמשך).

את ההצעה תוכלו לכתוב בעברית, אך אנא צרפו משפט הבהרה או שנים באנגלית עבור מנחי הסדנאות, שיסייעו בניהול ההאקתון ויתרמו במידת האפשר לעבודת הקבוצות.

Categories: General |

אודות Sinai Rusinek

A missionary digital humanist, still aspiring to geekness. I run the DigIn Initative (www.thedigin.org). In daylights I am a post-doctoral fellow at the Polonsky academy (The Van Leer Jerusalem Institute) and editor of Contributions to the History of Concepts (www.historyofconcepts.org)